The Square Milano Duomo

Milan, Italy
VIA ALBERICO ALBRICCI, 2-4,MILAN,ITALY,20122
од
EUR27776EUR
2 возрасни
Set in a historical building, The Square Milano Duomo is a 5-minute walk from Milan Cathedral, the Scala Opera House and the Vittorio Emanuele shopping area. It offers a restaurant, a bar and free WiFi throughout. The child 0-5 will stay in parents bed. Each modern-style room here comes with air conditioning and a minibar. The private bathroom is complete with a hairdryer and free toiletries. The Square Milano is a 15-minute walk from Parco Sempione. Missori Metro stop is 100 m away. This is our guests' favourite part of Milan, according to independent reviews. This area is also great for shopping, with popular brands nearby: H&M, Zara, Nike, Gucci, Hermès..

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!