The Westin Palace, Milan

Milan, Italy
PIAZZA DELLA REPUBBLICA 20, 20124 MILAN, ITALY
од
EUR41833EUR
2 возрасни
This 5 star hotel is located in the city centre of Milan and was established in 1951. It is a short drive away from the Duomo Cathedral and the nearest station is Repubblica. The Hotel has a restaurant, a bar, a conference room, a coffee shop and a fitness centre/gym. All 227 rooms are equipped with minibar, hairdryer, safe, ironing set and air conditioning.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!