The Yard Suite & Dependance

The Yard Suite & Dependance

Milan, Italy
XXIV MAGGIO SQUARE 8 ,MILAN
од
EUR97888EUR
2 возрасни
This lovely hotel is located in Milan. The total number of accommodation units is 32. The establishment offers Wi-Fi internet connection on-site. Visitors are welcomed in a lobby with 24-hour reception. This hotel does not offer cots on demand. Guests will not be bothered during their stay, as this is not a pet-friendly hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!