UNAHOTELS Cusani Milano

Milan, Italy
Via Cusani 13, Milan
од
EUR31800EUR
2 возрасни
With a stay at UNAHOTELS Cusani Milano, you'll be centrally located in Milan, just a 4-minute walk from Castello Sforzesco and 8 minutes by foot from Teatro alla Scala. This 4-star hotel is 0.5 mi (0.9 km) from Galleria Vittorio Emanuele II and 0.6 mi (0.9 km) from Piazza del Duomo.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!