Villa Melchiorre
Villas_and_Bungalows

Milan, Italy
24, viale lunigiana,, Milan
It’s so nice when the nature is right outside your door! Villa «Villa Melchiorre» is located in Milan. This villa is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the villa. Places nearby: Sondrio, Piazza Gae Aulenti and City park named Indro Montanelli.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!