Villamelchiorre 1
Guesthouse

Milan, Italy
Viale Lunigiana 24, Bicocca - Zara, 20125 Milan, Italy, Milan
We love guest houses for their home comfort and discreet service. Guest house «Villamelchiorre 1» is located in Milan. This guest house is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the guest house — Sondrio, Piazza Gae Aulenti and City park named Indro Montanelli.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!