Petsas Apartments
Apartment

Miliou, Cyprus
Coral Bay, Beit Yehoshua
Petsas Apartments is a popular choice amongst travelers in Paphos, whether exploring or just passing through. Offering a variety of facilities and services, the hotel provides all you need for a good night's sleep. Free Wi-Fi in all rooms, luggage storage, car park, family room, car hire are just some of the facilities on offer. Some of the well-appointed guestrooms feature air conditioning, balcony/terrace, television LCD/plasma screen, satellite/cable TV, kitchenette. Enjoy the hotel's recreational facilities, including outdoor pool, children's playground, garden, before retiring to your room for a well-deserved rest. For reliable service and professional staff, Petsas Apartments caters to your needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!