Cap St Georges Beach Club Resort

Cap St Georges Beach Club Resort

Miliou, Cyprus
6, Maniki St., Kissonerga
With a stay at Cap St Georges Beach Club Resort in Pegeia, you'll be within a 15-minute drive of Coral Bay Beach and Agios Georgios Church. This 4-star resort is 11.2 mi (18.1 km) from Tombs of the Kings and 13.1 mi (21.1 km) from Paphos Harbour.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!