Kotsias Corallia Villas

Miliou, Cyprus
Sea Caves, Kissonerga
With a stay at Kotsias Corallia Villas in Pegeia, you'll be near the beach, within a 5-minute drive of Coral Bay Beach and Maa-Paliokastro Archaeological Site. This villa is 7.4 mi (11.8 km) from Tombs of the Kings and 9.2 mi (14.8 km) from Paphos Harbour.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!