Crown Resorts Horizon Hotel

Crown Resorts Horizon Hotel

Miliou, Cyprus
Coral Bay Avenue, Kissonerga
When you stay at Crown Resorts Horizon Hotel in Pegeia, you'll be near the beach, within a 15-minute drive of Coral Bay Beach and Tombs of the Kings. This 4-star hotel is 8.3 mi (13.4 km) from Paphos Harbour and 7.8 mi (12.6 km) from Paphos Archaeological Park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!