De Michanna Properties Ltd

Miliou, Cyprus
1, 25 Martiou Str, Kissonerga
With a stay at De Michanna Properties Ltd in Anarita, you'll be within a 15-minute drive of Aphrodite's Rock and Aphrodite Hills Golf. This villa is 10.5 mi (16.9 km) from Tombs of the Kings and 11.9 mi (19.1 km) from Paphos Harbour.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!