Milos Achivadolimni Hotel Bungalows And Camping Caravan Park

Milos Achivadolimni Hotel Bungalows And Camping Caravan Park
Camping

Milos, Greece
84800 Achivadolimni Milos island Cyclades, Provatas
од
EUR66850EUR
2 возрасни
«Milos Achivadolimni Hotel Bungalows And Camping Caravan Park» is located in Provatas. This hotel is located nearby from the city center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!