Domes White Coast Milos, Small Luxury Hotels of the World – Adults Only

Domes White Coast Milos, Small Luxury Hotels of the World – Adults Only

Milos, Greece
Mytakas, Pachaina, Milos
од
EUR84229EUR
2 возрасни
Sophisticated but very comfortable hotel «Domes White Coast Milos, Small Luxury Hotels of the World – Adults Only» is located in Milos. This hotel is located in 5 km from the city center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!