Aera Milos

Milos, Greece
Tripiti, Klima
Location
Want to run away from the bustle of the city and have a nice rest? Cottage «Aera Milos» is located in Milos. This cottage is located in walking distance from the city center.
At the cottage
Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. Specially for tourists who travel by car, there’s a free parking zone. You won’t have to leave your pet at home as they are allowed. There are other services available for the guests of the cottage. For example, a laundry and car rental.
Room amenities
In the room, for you, there is a shower and a TV. Please note that the listed services may not be available in all the rooms.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!