Anna Zisimos Rooms

Milos, Greece
Adamas, Adamas
Location
Feeling like at home during the long journey is priceless. Guest house «Anna Zisimos Rooms» is located in Milos. This guest house is located in 3 km from the city center.
At the guest house
Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. If you travel by car, you can park in a parking zone for free. Specially for tourists who travel by car, there’s a parking zone. There are other services available for the guests of the guest house. For example, a safe-deposit box.
The staff of the guest house will be happy to talk to you in English.
Room amenities
In the room, there is a TV. Please note that the listed services may not be available in all the rooms.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!