Heliotropio Studios & Apartments

Heliotropio Studios & Apartments
Apartment

Milos, Greece
Pollonia, Pollonia
од
EUR42300EUR
2 возрасни
Looking for a home comfort: apartment «Heliotropio Studios & Apartments» is located in Pollonia. This apartment is located in the center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Port of Parikia.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!