Arco Solium Suites

Milos, Greece
Adamantas, Adamas
Location
A great hotel to have a nice rest before long walks around the city. Hotel «Arco Solium Suites» is located in Milos. This hotel is located in 3 km from the city center.
At the hotel
Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. Specially for tourists who travel by car, there’s a free parking zone. If you travel by car, you can park in a parking zone. The beauty and wellness services: a doctor.
To book an excursion, consult the tour assistance desk of the hotel. For the free movement around the city, the hotel offers a transfer for you. There are other services available for the guests of the hotel. For example, a safe-deposit box and a concierge. The staff of the hotel will be happy to talk to you in English.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!