Memories of Milos
Hotel

Milos, Greece
Bathis Dromos Milos,Bathis Dromos, Pera Triovasalos
од
EUR15583EUR
2 возрасни
Location
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «Memories of Milos» is located in Milos. This apartment is located minutes away from the city center.
At the apartment
Wi-Fi is available on the premises. Ask for more information when checking-in.
Room amenities
The room is warmly decorated and has everything you need to have a rest after a long eventful day. There is a TV. Please note that the listed services may not be available in all the rooms.
Check-in: 13:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!