Michalakis Seaside Suites Milos

Michalakis Seaside Suites Milos
Hotel

Milos, Greece
848 00 Pollonia Milos, Pollonia
од
EUR49229EUR
2 возрасни
Want to save money while travelling? It’s easy: hotel «Michalakis Seaside Suites Milos» is located in Pollonia. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Port of Parikia.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!