Maistra Select Srebreno Premium Apartments

Maistra Select Srebreno Premium Apartments
Apartment

Mlini, Croatia
Setaliste Dr. Franje Tudjmana 17, Mlini, Srebreno
од
EUR20150EUR
2 возрасни
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Maistra Select Srebreno Premium Apartments» is located in Srebreno. This apartment is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Srebreno Beach, Sheraton Riviera Beach and Mlini Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!