Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel

Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel

Mlini, Croatia
Šetalište Dr. F. Tudmana 17, Srebreno
од
EUR46567EUR
2 возрасни
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel» is located in Srebreno. This hotel is located in the center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Srebreno Beach, Sheraton Riviera Beach and Mlini Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!