Maistra Select Srebreno Villas

Maistra Select Srebreno Villas

Mlini, Croatia
Setaliste Dr. Franje Tudjmana 17, Mlini, Srebreno
од
EUR32220EUR
2 возрасни
Look no further for a healthy and sustainable vacation. Villa «Maistra Select Srebreno Villas» is located in Srebreno. This villa is located in the very center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the villa. Places nearby: Srebreno Beach, Sheraton Riviera Beach and Mlini Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!