Sunrise Resort Apartments And Spa

Sunrise Resort Apartments And Spa

Mombasa, Kenya
Mkomani, Mombasa, KE
Location
Here, you’ll be enjoying yourself all the time. Resort «Sunrise Resort Apartments & Spa» is located in Mombasa. This resort is located nearby from the city center.
At the resort
You can stop by the restaurant. Free Wi-Fi on the territory will help you to stay on-line. Specially for tourists who travel by car, there’s a free parking zone. Also, the following services are available for guests at the resort: a spa center.
Check-in: 12:00:00
Check-out: 10:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!