Serena Beach Resort and Spa

Serena Beach Resort and Spa

Mombasa, Kenya
Shanzu Beach, Mtwapa
With a stay at Serena Beach Resort and Spa in Mombasa, you'll be by the ocean, within a 15-minute drive of Bamburi Beach and Nguuni Nature Sanctuary. This 4.5-star hotel is 6 mi (9.7 km) from Voyager Beach and 25.9 mi (41.7 km) from Diani Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!