Mombasa Continental Resort

Mombasa, Kenya
P.O Box 10649-80101, Shanzu Beach, Mombasa

Set in a prime location of Mombasa, Mombasa Continental Resort puts everything the city has to offer just outside your doorstep. Offering a variety of facilities and services, the property provides all you need for a good night's sleep. Service-minded staff will welcome and guide you at Mombasa Continental Resort. Designed for comfort, selected guestrooms offer toiletries, shower to ensure a restful night. The property offers various recreational opportunities. Discover all Mombasa has to offer by making Mombasa Continental Resort your base.
Check-in: 10:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!