PETROV

PETROV

Гостите можат да стават скапоцености во сефот. Во близина има јавна плажа. Бесплатен пристап до Wi-Fi. Добро дизајнирано пешачење, тие предлагаат рути до интересни места за вас. Постои тераса за одмор. Ако планирате да патувате со автомобил, на самото место има паркинг. Собите се само непушачи. Хотелот има бар со голем избор на пијалоци.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR1671EUR
за 2 возрасни
видете детали
Dreams Family Hotel
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR1997EUR
за 2 возрасни
видете детали
KIRIOS

KIRIOS

Изграден е во 2004 година и е реновиран во 2019 година. Хотелот се наоѓа во стариот град Несебар, кој е ставен на светско културно наследство на УНЕСКО. Неговата единствена локација гарантира празник полн со туристички и културни атракции, лесен пристап до елегантни ресторани, како и до барови и дискотеки во центарот на Сончев Брег. Хотелот Кириос е интимен со големи соби, на 3 спрата. Византискиот град Несебар се наоѓа на живописниот карпест полуостров и е една од најатрактивните туристички дестинации на брегот на Црното Море. Нередовните, калдрмени улици помеѓу старите куќи создаваат уникатна атмосфера на ова место.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR1857EUR
за 2 возрасни
видете детали
NIGHT PANORAMA

NIGHT PANORAMA

Хотелот „Ноќна панорама“ е на 5 минути пешачење од плажа и 10 минути пешачење од стариот град Несебар заштитен од УНЕСКО. Бесплатен Wi-Fi е достапен. Сите соби и апартмани имаат балкон, кабловска телевизија и се климатизирани. Сите тие се достапни со лифт. Бугарски специјалитети, интернационална кујна и појадок вклучена може да се уживаат во ресторанот на хотелот „Ноќна панорама“. Ова е омилениот дел на нашите гости во Несебар, според независните прегледи.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR1957EUR
за 2 возрасни
видете детали
JUSSI FAMILY HOTEL

JUSSI FAMILY HOTEL

Локација: Во Несебар, на 2 км од прекрасниот историски дел од културното наследство на УНЕСКО, до кој можете стигнете таму со ефтин јавен превоз за околу 10 минути, на 30 км од аеродромот, време на пренесување околу 40 минути. Плажа: Песочна плажа, на 50 метри од сместувачкиот објект.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2078EUR
за 2 возрасни
видете детали
Marina Cape
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2520EUR
за 2 возрасни
видете детали
Kirios

Kirios

3.5 17 прегледи Tripadvisor Scor: 3.5
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2539EUR
за 2 возрасни
видете детали
St. George Apartments
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2613EUR
за 2 возрасни
видете детали
EVRIDIKA NESSEBAR

EVRIDIKA NESSEBAR

Локација: хотелот се наоѓа помеѓу Несебар и Равда. Центарот на Равда е оддалечен 1 км од хотелот, додека Стариот Град во Несебар на 2км. Во близина на хотелот се наоѓа и Аква паркот Рај (Paradise Aqua Park) на 7 минути пешачење. Сместување: сите соби се орпемени со тоалет, флат ТВ со сателитска програма, фрижидер, фен за коса, балкон. Плажа: хотелот се наоѓа на плажа. Содржини: ресторан, детско игралиште, паркинг ( бесплатен), сауна (со доплата) и превоз од аеродром на барање (со доплата), ресторани и продавници во непосредна близина на хотелот.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2400EUR
за 2 возрасни
видете детали
Evridika
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2688EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2550EUR
за 2 возрасни
видете детали
St. George Nessebar
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2987EUR
за 2 возрасни
видете детали
COPACABANA
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2833EUR
за 2 возрасни
видете детали
Vigo Panorama Complex
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3659EUR
за 2 возрасни
видете детали
ITALIA

ITALIA

Опис: Хотелот се состои од петкатна зграда со панорамски лифт, на располагање на гостите: мал базен, ресторан, лоби бар, бар на базен, менувачница. Плажа: јавна, песочна плажа околу 500 метри од хотелот, пристап преку патот.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3300EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3808EUR
за 2 возрасни
видете детали
APHRODITE BEACH HOTEL

APHRODITE BEACH HOTEL

Хотелот има 67 двокреветни соби опремени со: телефон, клима уред, ТВ, балкон со уникатен поглед на море или парк, мини бар, туш и фен за коса. Комплексот ги нуди следниве услуги: Интернет клуб; Масажа; Сауна; Билјард; Фудбал на маса; Фитнес центар; продавница за подароци; отворен базен со базен за веслање за деца; бесплатен паркинг; продажба на билети до Аква паркот (во Несебар и Сончев Брег); патувања.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3856EUR
за 2 возрасни
видете детали
MARIETA PALACE

MARIETA PALACE

Локација: Хотелот се наоѓа во Несебар на 20 км од Меѓународниот аеродром Бургас, во близина на Сончев Брег. Сместување: собите се опремени со тоалет, балкон, flat screen ТВ кабловска, Плажа: на 500 метри Содржини: ресторан, Sky bar покрај базен сместен на кровот на хотелот, салон за убавина, продавница за сувенири, подземна гаража(доплата), коктел бар 24ч, дискотека, куглана, билијард, спа центар, турска бања, сауна, парна бања, солариум, турска бања, терапевтски масажи, теретана.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3571EUR
за 2 возрасни
видете детали
Chateau Del Marina Apart Complex
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4200EUR
за 2 возрасни
видете детали
Italia

Italia

4.5 85 прегледи Tripadvisor Scor: 4.5
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4219EUR
за 2 возрасни
видете детали