Hotel LIŠANJ 4*& ANNEX LIŠANJ 3*

Hotel LIŠANJ 4*& ANNEX LIŠANJ 3*

Локација: Нови Винодолски, на 42км од Ријека. Сместување: Вкупниот број на соби е 162 и 6 апартмани распоредени на 4 спрата. Сите соби во хотелот се опремени со директна телефонска линија, кабловска ТВ, мини бар, сеф, тоалет со туш кабина или када, фен, клима уред и греење, WI FI. Типови на соби: хотелски стандардни соби макс. 2+1 лице, фамилијарни конектирани соби, со две спални одвоени со врата макс. 4 лица. Анекс дел: стандардни соби со и без балкон макс. 2+1 лице, супериор соби со балкон макс.2+1 лице. Услуга: HB+ – полупансион (појадок и вечера со пијалок), FB+ - полн пансион со пијалок Хотелски содржини: 24 часовна рецепција, хотелски ресторан, лоби бар. Велнес и спа центар со внатрешен базен, финска сауна, турска бања, козметички салон за масажи и третмани. 3 надворешни базени со тераса за сончање. Теретана, бесплатен паркинг. Детска игротека со детско кино, видео игри , два детски базени, надворешно детско игралиште. Мултифункционална конгресен центар, за состаноци, семинари, венчавки и конгреси Плажа: На 100м од хотелот. Плажата е каменеста и дел бетонска платформа, со можност за наем на лежалки, чадори, педалинки и многу други реквизити. https://www.jadran-crikvenica.hr/hotel-lisanj-novi-vinodolski
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4486EUR
за 2 возрасни
видете детали
Camping Klenovica
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9744EUR
за 2 возрасни
видете детали
The View

The View

4 1 прегледи Tripadvisor Scor: 4
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR14352EUR
за 2 возрасни
видете детали
Lisanj
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR16464EUR
за 2 возрасни
видете детали