Villa Minami

Villa Minami

Комплексот „Минами“ се наоѓа во село Горно Коњско, 11 км. од центарот на градот Охрид. Сместен во Националниот парк Галичица, со свеж планински воздух и одлична локација од која може да се види целото Охридско езеро, комплексот „Минами“ е најдоброто место за одмор и релаксација, каде може да се ужива во планинските предизвици (планинарење, возење велосипеди и сл.). Пакет аранжман за сите оние кои се авантуристи и љубители на природата, со организирана тура на АТВ возење. Hotel Website: www.villa-minami.business.site/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR450EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL SILEKS

HOTEL SILEKS

Локација: Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на регионалниот патен правец Охрид – Св.Наум и 10км од аеродромот Св.Апостол Павле. Сместување: Собите се опремени со бања, тераса, LCD ТВ, фен, бесплатен Wi-Fi, кабелска телевизија, клима уред, мини бар, собна услуга. Услуга: НВ (полупансион) Содржини: базен, фитнес, сауна, масажа.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4200EUR
за 2 возрасни
видете детали