HOTEL BELVEDERE OHRID

Ohrid, Macedonia
од
EUR4780EUR
2 возрасни

Локација: Хотелот е лоциран во областа Св. Стефан, на 4,5 км од Охрид и 15км од аеродромот во Охрид. Услуга: ВВ (ноќевање со појадок), НВ (полупансион) Содржини: хотелски ресоран со летна тераса, пиано лоби бар, 2 сали за состаноци и семинари, антикварница, паркинг, изнајмување на велисопеди и педалинки.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!