Akrathos Beach Hotel

Ouranoupoli, Greece
Ouranoupolis 630 75 Chalkidiki Greece
од
EUR10980EUR
2 возрасни
Положба : се наоѓа на песочна плажа на 3 км од Уранополис, 125 км до Солун. Сместување: 276 соби и 36 свити. Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон, фрижидер. Услуга: се вклучено (појадок, ручек, вечера, ужина, алхохолни и безалхохолни домашни пијалоци) Содржини: ресторан, бар покрај базен, ТВ сала, перална, мини маркет,паркинг... Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, сала за кошарка, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал...
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!