LAPLANDIA

LAPLANDIA

Локација: на околу 2,5 км од центарот на Пампорово и на околу 400 м од ски лифтот. Хотел со одлична локација, веднаш под хотелот Гранд манастир со лесен пристап до падините и ски-лифтот. Содржини: рецепција, ресторан, сеф на рецепција (се доплаќа), Wi-Fi интернет, паркинг (додека не се наполни местото), гаража (доплата), фитнес, сауна, парна бања, џакузи, билјард, електронски игри агол, ски депо. Сместување: хотелот има 72 модерни студија и апартмани. Сите апартмани се модерно опремени и располагаат со: соодветен број на легла, софа или фотелја, ТВ, телефон, сеф , Wi-Fi интернет, комплетно опремена мини кујна, микробранова, котел, шпорет, фрижидер, купатило со када или туш , фен за коса, тераса.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3900EUR
за 2 возрасни
видете детали