PAMPOROVO

Pamporovo, Bulgaria
од
EUR3529EUR
2 возрасни

Локација: на околу 500 метри од центарот на Пампорово и околу 750 метри од ски-лифтот.
Содржини: рецепција, ресторан, лоби бар, сеф на рецепција (се доплаќа), Wi-Fi интернет, менувачница, паркинг (според расположливост), деловен центар, конференциска сала со придружна опрема, велнес центар, фитнес, базен , сауна, парна бања, џакузи, амам), салон за убавина, ски депо, билјард, куглана, ноќен клуб, трансфер до ски лифт (според распоредот на хотелот).
Сместување: хотелот има 170 соби (68 со балкон и 102 без балкон) и 17 студија и апартмани.
Сите соби се модерно опремени и располагаат со: соодветен број кревети, софа или фотелја, ТВ, телефон, мини бар, сеф (се доплаќа), апарат за кафе, бања со када или туш, фен, тераса.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!