HOTEL MOLIKA

Pelister, Macedonia
Локација: Лоциран е во просторот на Националниот Парк "Пелистер" на локалитетот "Бегова Чешма" на надморска височина од 1420 метри, на 15км од градот Битола. Сместување: Сите хотелски соби се опремени со телефон, ТВ со сателитска програма, мини бар, тоалет и централно греење. Услуга: НВ (полупансион) Содржини: рецепциј, аперитив бар, ресторан, дневен престој, библиотека, видеотека, шах.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!