Cosmopolitan Hotel & Spa

Pieria, Greece
Pieria Greece
од
EUR5686EUR
2 возрасни

Положба: Паралија,6 км од Катерини
Сместување: 50 соби, опремени со џакузи, интернет (WI-FI), ЛЦД ТВ, клима, мини бар, сеф
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, спа & велнес, надворешен базен, внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг
Плажа: 200 м од плажа, песочна Спорт и забава: бар на базен, масажа

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!