Grand Platon Hotel

Pieria, Greece
Paralia Katerinis 60100 Pieria Greece
од
EUR6543EUR
2 возрасни
Положба: се наоѓа на на 200 м од плажа, 2 км од Паралиа Сместување: хотелот располага со 67 соби, опремени со: балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, интернет Услуга: полупансион (појадок и вечера) Содржини: рецепција, ресторан, бар на базен, главен бар, паркинг, бесплатен WI-FI, паркинг, детско игралиште, мини маркет Спорт и забава: надворешен базен со џакузи
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!