Regina Mare Hotel

Pieria, Greece
Paralia Katerinis 60100 Pieria Greece
од
EUR3771EUR
2 возрасни
Положба: се наоѓа во Паралиа Сместување: хотелот располага со 41 соби кои се се опремени со: клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар Услуга: ноќевање со појадок Содржини: рецепција,ресторан, бар, тераса, паркинг, бесплатен WI-FI. Плажа: на 50 м од песочна плажа
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!