Mediterranean Resort Hotel

Pieria, Greece
Vas Konstantinou Str 47 Paralia 601 00 Pieria Greece
од
EUR3714EUR
2 возрасни
Mediterranean Resort has a beautiful lounge and a poolside terrace, a bar, snack bar, restaurant where you can enjoy your meals as well as drinks and snacks. The hotel offers a wide range of leisure and relaxation facilities. They include a small indoor pool and an outdoor swimming pool, a sauna and a Jacuzzi. Billiards and table tennis are also available.The hotel organises disco and folklore nights and has an entertainment room for electronic games, chess, cards,etc.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!