Mediterranean Village hotel & Spa

Mediterranean Village hotel & Spa

Pieria, Greece
Pieria Greece
од
EUR8414EUR
2 возрасни
Mediterranean Village is a new hotel (2008/09), which consists of one main building and several small annex buildings across the coastline.The hotel is located right on the beach and lots of restaurants, bars and shops can be found right next to the hotel. The centre of Paralia Katerini is only 1 km away where clients can find more bars, shops and nightlife. For the youngest guests there is a playground, children’s pool, and a children water playground.
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!