Olympion Melathron

Pieria, Greece
Platamonas Pieria Platamonas Pieria Greece
од
EUR3629EUR
2 возрасни
The hotel has dbl-trl rooms with kitchen and a couple of suites. All accomodation spaces have modern amenities which include TV, phone, fridge, A/c, private balcony, hairdryer,etc. The hotel has also a large dinning room, a swimming pool, snack bar, etc.
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!