СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2900EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3086EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3086EUR
за 2 возрасни
видете детали
PAROS

PAROS

Локација: хотелот се наоѓа во третата линија на 350м од плажата. Содржини: сеф (со доплата), WI-FI, паркинг, бебешко креветче (со доплата). Сместување: бања, клима уред, тераса, фрижидер, ТВ.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3257EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3471EUR
за 2 возрасни
видете детали
PARADISE

PARADISE

Локација: се наоѓа во Стариот град, во Поморје, на 300 метри од плажа. Содржина: рецепција, ресторан, лоби бар, WiFi, паркинг. Сместување: Клима, мини бар, телефон, кабловска телевизија, балкон.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3643EUR
за 2 возрасни
видете детали
SUNNY BAY

SUNNY BAY

Локација: се наоѓа во центарот на градот Содржини: рецепција, лифт, бар, ресторан, паркинг (јавен паркинг), WiFi. Сместување: ТВ, фен, балкон, мини бар, клима уред
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4857EUR
за 2 возрасни
видете детали
GRAND HOTEL POMORIE

GRAND HOTEL POMORIE

Локација: е на само 100 метри од плажа, центарот на Поморие е на 300 метри од хотелот. Сместување: има 175 сместувачки единици. Сите сместувачки единици се удобни и модерно опремени и поделени во неколку категории. Агенцијата Одеон Ворлд Травел нуди стандардни соби и апартмани. Сите сместувачки единици имаат бања, фен, ТВ, телефон, клима уред, сеф, мини бар и балкон. Содржини: главен ресторан со летна градина што служи оброци на табла. Исто така, има 2 a la carte ресторани и 3 барови каде гостите можат да уживаат во освежителни пијалоци и лесни оброци. Гостите имаат на располагање лоби бар, бар со панорамски поглед на море, паркинг, бесплатен Wi-Fi во целиот хотел, банкомат, продавница и изнајмување автомобил, 3 отворени базени, медицински спа центар за рехабилитација со третмани со кал и масажи.Затворен базен со солена минерална вода, сауни, парна бања, турска бања, простории за релаксација, ледена соба, џакузи, фитнес салата, спортска сала и фудбалски терен.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9900EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR10843EUR
за 2 возрасни
видете детали