СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2614EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4343EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5329EUR
за 2 возрасни
видете детали
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5543EUR
за 2 возрасни
видете детали
PRESTIGE CITY II

PRESTIGE CITY II

Локација:затворен комплекс со спа и велнес центар, на само 40 метри од плажа. Содржина: Хотелот има прекрасна градина со тераса, рецепција, сеф (со доплата), ресторан, базен, лоби бар и бар, игротека, велнес центар, фризер, теретана, сауна, парна бања, џакузи, паркинг (со доплата). Сместување: Сите студија и апартмани имаат кујна, фрижидер, садови, клима уред, ТВ, бања и тоалет.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5757EUR
за 2 возрасни
видете детали