SAN MARINO SUNNY RESORT BY VALAMAR –LOPAR  SUNNY HOTEL 3*

SAN MARINO SUNNY RESORT BY VALAMAR –LOPAR SUNNY HOTEL 3*

Локација: На островот Раб, Хрватска Сместување: Во самиот ресорт Сан Амрина има 5 хотели. Во Сани хотелот сите соби все опремени со директна телефонска линија, сателитска ТВ, мини бар, тоалет со туш кабина или када, фен, клима уред. Типови на соби: еднокреветни соби за 1 лице, супериор соби макс. 2 лица, џуниор фамилијарни свити за 4 или 5 лица, супериор фамилијарни свити макс. 6 лица. Услуга: НB+ – полупансион (појадок и вечера со пијалок) Хотелски содржини: Главен ресторан, со бар и летна тераса. Фризер, продавници за весници и сувенири. Ресортот има различни спортски терени за кошарка, фудбал и мини голф. Има 9 тениски терени и ноќен клуб. Плажа: На 100м од хотелот. Плажата е песочна со камчиња и можност за наем на лежалки, чадори.Hotel Website: https://www.valamar.com/en/resorts-rab/san-marino-resort
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4825EUR
за 2 возрасни
видете детали