Best Western Hotel Rivoli

Best Western Hotel Rivoli

Rome, Italy
VIA TORQUATO TRAMELLI 7, 00197 ROME, ITALY
The Best Western Hotel Rivoli is located in the most elegant area of the city with convenient access to all tourist attractions. The Best Western Hotel Rivoli offers a quiet restful atmosphere. Take advantage of our grill room and of our solarium. Our rooms feature cable television, dataports and a coffee/tea maker. Enjoy your stay.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!