BV Oly Hotel

Rome, Italy
VIA SANTUARIO REGINA DEGLI APOSTOLI, 36, ROME, ITALY
Tripadvisor Score: 3.5
Modern and elegant structure completely restructured, nearby the E.U.R. commercial, equipped with a conference centre, inside parking, precinct a few kilometers away from the new trade show pole and from the international airport of Fiumicino. The historical center is connected in a few minutes with the B line underground station San Paolo. Location, technology, elegance, comfort, services and courtesy make Oly Hotel the ideal hotel for business meetings and relax.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!