Hotel Lord Byron - Small Luxury Hotels of the World

Hotel Lord Byron - Small Luxury Hotels of the World

Rome, Italy
Via G. De Notaris 5, Rome
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Hotel Lord Byron - Small Luxury Hotels of the World» is located in Rome. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Carlo Bilotti Museum, MAXXI and Villa Borghese Gardens.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!