Casa Celeste

Rome, Italy
VIA BELTRAMI SCALIA 24, ROME, IT
од
EUR4928EUR
2 возрасни
With a stay at Casa Celeste in Rome (Tiburtina), you'll be within a 15-minute drive of Via Nomentana and Santa Costanza. This townhouse accommodation is 5.4 mi (8.6 km) from Via Nazionale and 5.6 mi (8.9 km) from Borghese Gallery.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!