Champagne Garden

Rome, Italy
VIA VITTORIO BACHELET 4, ROME, ITALY
Near Diocletian Bath поглед на мапата
Tripadvisor Score: 2.5
The recently opened hotel is housed in prestigious buildings dating from the beginning of the 1900's and have been completely renovated. It is the ideal choice for tourists, scholars or business travellers. All the rooms are elegantly furnished with stucco decoration, marble bathrooms and come with the most up to date facilities (air conditioning, mini bars, safety deposit boxes, hairdryers, wire diffusion, TV sets, Internet). Perfect hotel for spending an unforgettable stay in a stylish yet traditional atmosphere that offers a wealth of comforts.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!