Colfelice Rooms

Rome, Italy
Via Colfelice 30, Rome, IT
од
EUR8500EUR
2 возрасни
With a stay at Colfelice Rooms in Rome (San Giovanni), you'll be within a 15-minute drive of Via Appia Nuova Shopping District and Porta Maggiore. This guesthouse is 2.9 mi (4.6 km) from Colosseum and 3 mi (4.8 km) from Roman Forum.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!