Dependance Trevi Collection Hotel

Dependance Trevi Collection Hotel

Rome, Italy
VIA FRANCESCO CRISPI 1, ROME, ITALY
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR15125EUR
2 возрасни
Its position is ideal to visit the most important tourist sites in the city: our hotel is near the charming Fontana di Trevi, Piazza di Spagna are only 250 meters far away, you will reach the Pantheon by a 10 minutes walk. Dependance Trevi Collection will give you escape and relax moments for an unforgettable roman stay among history, culture and art. Check-in and Breakfast take place at Hotel Trevi Collection, located a few meters away, in Via Capo le Case, 60.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
пребарување
29
пребарување
30
пребарување
31
пребарување