Domus Urbis

Rome, Italy
Via della Bufalotta,550
The Domus Urbis Hotel is a newly renovated and refurbished 3 Star hotel. These grand and renovated facilities offer 87 comfortable guest rooms, meeting and conference facilities, plus a large hotel restaurant. Located just 5 minutes from the expanding Porta di Roma business and retail park, this is an ideal hotel for business guests and tourists alike. Excellent value for money facilities and is the perfect accommodation for those visiting on business or pleasure: Other facilities of the Domus Urbis include a large hotel restaurant, meeting and conference facilities, sports facilities, Wi-Fi in shared areas, a beautiful garden and a large free car parking area. Take a look at our Rooms & Services page for more detailed information.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!